Home

Villa medica

Eng  |  Rus  | Est | Fin | Sve |  Deu
 

Kookonteraapia- UUS!

Armas naine, Sinu iseendast teadlikuks saamine muudab elu planeedil. Oma väega ühenduses olev naine on särav, elurõõmus ja terve, tema pere on õnnelik ja hea tervise juures. Selleks, et saada ja alatiseks jääda säravaks päikeseks, vajad sa ka ise tähelepanu ja  toetust.

Pakun sulle oma teadmisi ja hoolitsust Kookonteraapia näol.
 

Iidsed teadmises koos Kookonteraapia ja Robozo massaaziga on Eestisse jõudnud Mehhikost, läbi Venemaa ja Ukraina.

 

Inimene on kui tohutu raamat, tihedalt täis kirjutatud aegade raamat, paljude emotsioonide, uskumuste ja ainulaadsete arusaamade kirjeldustega. Inimese keharakud on täis mälestusi alates eostamise hetkest. Kuigi mäletad endaga toimuvast vaid suhteliselt väikest osa, elavad need mälestused su kehas siiski, mõjutades su elu ja otsuseid. Raskused ja takistused eluteel on ilmingud sellest, samuti tunded, emotsioonid, traumad ja haigused, ka eelnevate põlvkondade poolt pärandatud uskumused, üsas oldud ajal kogetud ema mõtted, tunded ja emotsioonid, mida sa oled võtnud enda kanda. Et su elu paremini voolata saaks on väga oluline taibata, kuidas sa seni oma elu loonud oled, milliste mõtete ja tunnetega, ja need siis vabastada kuni raku tasandini välja. Kookonteraapia on selleks väga tõhus meetod.

 

 

Teraapia kestab 3 - 4 tundi. Teraapia algab vestlusega, seejärel on süvitsiminek vabastava hingamisega, keha kuulamine tervendavate puudutustega ja lõpuks kookonfaas õrna Rebozo keha kiigutamis-, õõtsutamisega, mille käigus keha ja meel teevad koostööd süvatasandil, kuulamise,  taipamise ja vabastamisega.
 

 

Teraapia juurde kuulub ka väga eriline Ayurveda tee ja ravimtaimedest jalavann jalalabade õlitamise ja massaaziga.
 

Teraapiasse sobib tulla väga mugavates, mittekortsuvates riietes või veelparem võtta kaasa vahetusriided, mis hiljem pessu lähevad, sest vajavad energeetilist puhastust. Kaasa tuleb võtta ka soojad sokid. Peale teraapiat, palun, varuge endale rahulik aeg soovitavalt ka edasiseks paariks päevaks. Teraapia mõju võib kesta kuni kuu aega, selle jooksul toimuvad muutused süvatasandil edasi ja kui tähelepanelik oled, võid peagi märgata muutsi oma elus.
 

Hind 88 EUR

Sina, armas naine, väärid tähelepanu, hoolt ja armastust!
 

Aili Lindmäe
Teraupeut