Home

Villa medica

Eng  |  Rus  | Est | Fin | Sve |  Deu
 

Esteetiline näohooldus

Koostöös diplomeeritud kosmeetiku Mariliis Merimaaga (Estetic Vipline OÜ ) on nüüd võimalus teil  osa saada uusimatest näonaha noorenduste meetoditest milledeks on:

BDR näohooldus ja vanuse juhtimise tehnoloogiad nagu lineaarsed mesoniidid (JBP V Lift) ja kiiresti populaarseks saanud Aptos niidid.

BDR kombineeritud teraapia taastab näonahka kui tervikut. Ühte protseduuri järjestatakse naha keemiline-bioloogiline koorimine, mikrolihvimine või sügavam dermabrasioon ja mehhaaniline mesoteraapia – stimulatsioon ning naha tervisele ja ilule suunatud dermatseutiline aktiivhooldus.

Vaata videot BDR protseduurist siit: BDR prodcedure

 
Vanuse juhtimise tehnoloogiad on kaasaegsemad esteetilise kosmeetika meetodid, mis tänu arendustele on asendanud paljusi kirurgilisi ilulõikuseid nagu näiteks näo ringlõikus ja lõtvunud naha korrigeerimine. Selle tehnoloogia võtmesõnaks on mesoniidid. Meie kliinikus kasutatakse hetkel turul parimaid mesoniite - Aptos niidid ja JBP V Lift (Jaapani niidid).
 

Vaata videot  Aptos niitidest siit:

New Aptos Nano Vitis
Aptos Needle 2G
Aptos Excellence Visage

 

Vaata videot JBP V Lift mononiitisest siit:  JBP V Lift

 

 

Mõistame, et teil võib olla raske valikut teha  seetõttu on teil võimalus tulla TASUTA esteetilise kosmeetiku konsultatsioonile kus juba terapeut oskab teile soovitada sobivaid meetodeid saatuvamaks teile parima võimaliku tulemuse ja noorusliku välimuse ilma kirurgilise sekkumiseta aastateks.
 

 

Olete oodatud  konsultatsioonile kas minu kabinetti või SKYPE teel!

Parimat soovides

Image

Mariliis Merimaa

kosmeetik