Home

Villa medica

Eng  |  Rus  | Est | Fin | Sve |  Deu
 

Lifting APTOS niitidega

Image

Aptos-meetodites on kombineeritud plastilise kirurgia ja kosmetoloogia eelised-efektiivsus, ohutus, praktiliselt viivitamatu tulemus ja selle ettearvatavus.

 


Image
                          

Niidid APTOS, väärides oma nime (a-ptoos, ehk siis allavajumise vastu),
suudavad lahendada praktiliselt kõiki näo ja keha noorendamisega seotud ülesandeid.

Piirkonnad, mida saab konkreetset liiki niitide abil optimaalselt pinguldada, on järgmised:

 • silmaümbrus, suunurgad
 • põskede ja põsesarnade piirkond
 • nina- suu piirkond (voldid, sügavad kortsud)
 • alalõua piirkond "lottis põsed"
 • dekolteepiirkond ja kael
 • kõrvaümbrus
 • kõht, reied, käed ja rinnad
   

 

Niitidega noorendamise tehnoloogia.

 

Aptos-meetodite kasutamine võimaldab saavutada suurepäraseid esteetilisi tulemusi ilma traditsioonilise kirurgilise sekkumise vajaduseta. Näo plastika mitteinvasiivne printsiip seisneb selles, et kasutatakse spetsiaalseid niite, mis sisestatakse naha alla erilise tehnoloogia järgi-ilma skalpelli kasutamata. Minimaalse sekkumise tulemusel ei jäta selline pinguldamine arme ja välistab vajaduse operatsioonidele omase pikaajalise taastumise järele.
Mitteimenduvad niidid on kirurgiline õmblusmaterjal, mida kasutatakse meditsiinis juba ammu. Nad koosnevad polüpropüleenist. Imenduvad niidi on valmistatud kaprolaktaamist. APTOSe spetsialistid lisasid sellele polüpiimhapet, mis stimuleerib kollageeni tootmist ning muudab naha pringimaks. Polüpiimhappe mikrodoosid erituvad kudedesse järk-järgult, vastavalt niidi imendumisele ning tagavad stabiilse noorendava toime.

Niidid võivad kogu pikkuses olla või mitte olla varustatud spetsiaalsete “konksudega”

Esialgesed tulemused on nähtavad samal päeval.Lõplik tulemus ilmneb 2-3 nädala jooksul pärast protseduuri. Saadud tulemus säilib keskmiselt 4-5 aastat, kuid võib varieeruda sõltuvalt patsiendi individuaalsetest eripäradest.
 

 

Protseduur

Niitidega pinguldamine paikneb  plastilise kirurgia ja kosmetoloogia vahelisel piirialal, olles arvestatavaks alternatiiviks plastilise kirurgia skalpellile. See sobib ideaalselt patsientidele, kes ei ole kirurgiliseks sekkumiseks valmis, kuid soovivad noorust säilitada. Aptos niitide sari võimaldab töötada näo mistahes piirkonnas, sealhulgas isegi kõige delikaatsemates piirkondades.

Niidid viiakse mikroläbitorgete kaudu pehmetesse kudedesse ja luuakse omamoodi karkass, mis hakkab fikseerima näo probleemseid piirkondi. Niitidega pinguldamine toimub kõige enam 3-5 mm sügavusel, välistades närvilõpmete ja suurte soontega kokkupuutumise riski. Niitidega protseduuri korral ei pea te tundma muret loomuliku miimika säilimise pärast, kuna see pinguldustehnoloogia on maksimaalselt delikaatne.Aptos- meetodid on tõestanud oma tulemuslikkust näo pehmete kudede plastikas. Rehabilitatsiooniperiood pärast pinguldamist on lühike ja juba mõne päeva pärast saab patsient oma tavalise igapäevaste tegevuste juurde naasta.

 

Aptos- tooted võlgnevad tunnustuse professionaalsetes ringkondades ja edu patsientide seas oma unukaalsel kujul ja sama unikaalsele koostisele. Kogu niidi ulatuses paiknevad mikrosälgud hoiavad neid kindlalt paigalduspiirkonnas paigal, takistades nende ümberpaiknemist ja pehmetes kudedes liikumist.

 

 Aptos niitidest video:

 

Aptos näo mitteinvasiivse pinguldamise protseduuri vastunäidustused

 • Hea- ja halvaloomulised kasvajad
 • Nakkushaigused (ägedad ja kroonilised)
 • Kroonilised haigused
 • Vere hüübimise alanemine
 • Rasedus ja imetamine
 • Kalduvus keloidsete armide moodustumiseks

 

Taastusravi

Vahetult pärast niitide sisestamist võivad tekkida verevalumid ja tursed, mis mööduvad paari päevaga. Pinguldusefekti on aga näha kohe. Protseduuri lõpptulemus sõltub aga suuresti taastusajast ja sellest, kui rangelt järgitakse arsti soovitusi.

 

Protseduuri taastusaeg koosneb mitmest etapist.

 

1. Esimese kolme ööpäeva jooksul tuleb hoiduda kuumast toidust, saunast ning kuumast dušist. Oluline on mitte toetada pead kätega ega mudida ala, kuhu on paigaldatud niidid. Ärge avage suud järsult ega tehke seda väga lahti, vältige järske mälumisliigutusi. Magada on soovitatav ainult seljal. Nahatorkeid peab kolm korda päevas määrima 3-protsendilise vesinikperoksiidiga. Esimese ööpäeva jooksul tuleb asetada protseduuri läbiviimise piirkonnale jääd. Järgnevatel päevadel peab kasutama mõnda väikeste verevalumite imendumiseks sobivat vahendit: hepariini sisaldavat salvi, Liotonit, Traumeeli või troksevasiini, määrides seda arsti poolt näidatud suunas. Võimalik, et tunnete protseduuri piirkonnas mõõdukat valu, vajadusel võtke valuvaigisteid.

 

2. Järgmise kahe nädala jooksul naasevad patsiendid tavaliselt tavapärase elu juurde, kuid tuleb järgida eespool toodud soovitusi (välja arvatud kuum dušš). Võib teha protseduure, mis aitavad taastumist kiirendada: mikrovoolu, ionoforeesi, ultraheli. Soovitatav on kasutada spetsiaalset kosmeetikat, mis on mõeldud tarvitamiseks invasiivsete protseduuride järel.

 

3. 2–4 nädala möödudes näeb nägu tavapäraselt välja. Elustiiliga seotud piiranguid pole enam tarvis. Kuid protseduuri läbiviimise piirkonda tuleb kohelda hellalt. Taastava kosmeetika kasutamine on soovitatav. Selle perioodi lõpus võiks protseduuri järgsele visiidile.
 

 

Aptos niitide teenuse hinnakiri

Nina, kulmude,  silmade,  suunurkade
vaheliste vagude eemaldamine 
(miimilised kortsud)

                           450  EUR

 

Protseduuri läbiviimiseks ei ole anesteesia infiltratsioon vajalik. Rehabilitasiooniperiood sageli puudub. Neid niite on võimalik ühe protseduuri ajal kombineerida teiste Aptos- protseduuridega. Niitide koostisse kuulub L-piimhape, mis kindlustab revitalisatsiooni ja täiendava noorendava efekti. Sel moel võimaldavad Aptos Nano niidid siluda mistahes miimilisi kortsukesi, säilitades seejuures naha loomuliku liikumisvõime.
Kasutatavad niidid: Nano Vitis, Nano Spring kaprolaktaamist valmistatud ilma sälkudeta niite. Vedrujas niit Nano Spring-  on kõige delikaatsemad kõigi Aptos-meetodite seas. Need koosnevad väga peenikesest saatjanõelast ja ultrapeenest niidist, mis võimaldab teha protseduuri naha kõige õhemates piirkondades sh. silmaümbruse nahal.

Sügavamate "Kurbuse kortsude" eemaldamine suunurkades
 

                          990  EUR

Kasutatav niit -  Light Lift Spring on kaprolaktaamist. Saatjanõela külge on kinnitatud vedrujas niit, mida kasutatakse "kurbuse kortsude" eemaldamiseks suunurkade piirkonnas, tõstes pehmeid kudsesid üles.
 

Põsesarnad, põsed, alalõug, lõuaalune, kulmude tõstmine

                                1100  EUR 

Kasutatakse Light Lift Threat 2G Aptose sälkudega kaprolaktaamist imenduvat niiti, mis on välja töötatud põsesarna ja põse, alalõua ja lõuaaluse piirkonna korrigeerimiseks. Samuti kasutatakse seda kulmude tõstmiseks.
Selle kahekordse niidi eripäraks on see, et kiud on üksteise külge kinnitatud ajutise ühenudsega ja neil on üks ühine teravik, mis võimaldab neid nahka läbi ühe torkeava sisestada, seejärel neid kergesti eraldada ja mööda etteantud kontuurjooni suunata.
Meetod on vähem traumaatiline, ei jäta nahale arme, kuna sisselõige puudub ja võimaldab pikaajalisi tulemusi saavutada. Täiendavat noorendavat efekti annab L-piimhape,mis kuulub niitide koostisse ja mis aktiivselt naha revitalisatsiooni stimuleerib. Toime kestab kauem kui aasta, kuid esmased tulemused on märgatavad juba protseduuri toimumise päeval ning võimenduvad 2-3 nädala jooksul.
 

Lõtvunud lõuaaluse  naha korrektsioon

 

         1200  EUR

Kasutatakse Light Lift Needles 2G Aptos sälgulisi, imenduvaid niite, mis on mõlemast otsast teritatud nõeltega ning seetõttu võimaldavad teha pisteid naha all, õmmelda läbi pehmeid kudesi ja paigutada neid ümber uude, esteetiliselt sobivamasse asukohta. Nõela on võimalik naha all pöörata sisselõikeid tegemata, mis võimaldab arstil-kosmetoloogil suurepärast tulemust saavutada.
 

Kogu näopiirkonna korrektsioon  

 

1200  EUR

Kasutatakse Excellence Visage kaproaktaamist Aptos-niite,  mis eri suundadesse suunatud sälkudega võimaldavad vähendada naha pindala ilma seda lõikamata, paigutada pehmeid kudesi ümber ilma neid immobiliseerimata ning taastada näo kontuure.
Protseduuri jaoks kasutatakse kanüüli, millel on atraumaatiline ots, võimaldades teha protseduure ilma sinikateta ja minimaalse rehabilatsiooniga. Niidi pikkus, kuni 20cm, annab võimaluse teha tõrge peas juuksepiiri piirkonnas.
Minimaalne traumeerimine ja silmapilkne efekt, mis säilib kuni kaks aastat, muudavad näo mittekirurgilise pinguldamise protseduuri seda liiki Aptos- niidiga patsientide seas üha populaarsemaks.

 

 

 

 

Olete oodatud konsultatsioonile kas minu kabinetti või SKYPE teel!
Broneeri endale aeg  tel. 44 27 121 või 55 27 131

 

Image

Mariliis Merimaa

Villa Medica esteetiline kosmeetik